هنوز اتفاقی نیفتاده

نه حرفی نه خواستگاری نه نشونه ای.

گاهی فکر میکنم همه ی اون ماجراها و حرف ها خواب بودهاما بعد که خواهرم یا مامان بابام باز زنده ش میکنن میفهمم نه واقعیت بوده و دیر یا زود این خواستگاری اتفاق میفته‌‌

خداجانم میترسم

میدونی از چی

از اینکه فهمیده نشمدرک نشم

من به تنهایی هام عادت کردم

دنیای غریبانه ی خودم رو داشتم همیشه به دور از آدم ها‌

نمیتونم تصور کنم که فقط "دوست داشتن" بین من و امیرحسین دلیلی بشه برای شروع زندگی مشترک

منو ببخش خداجون، شاید بیخودی قضاوت میکنمو فکر بد میکنماما حس میکنم امیرحسین هیچ وقت هیچ چیزش مثل من نبوده

آیا اونم این حس و حال های تنهایی که من تمام عمرم داشتم رو داشته؟ چشیده؟ با وجود اینکه مادرو پدرم همیشه حامی من بودن و بهم محبت داشتن اما من از محبت های اونا فراری بودمدر حالی که خالی خالی بودم و همیشه محتاج و تشنه ی محبت.

نمیدونم حس خجالت بوده یا چی بوده که همیشه محبت اطرافیانم رو نمیخواستم و فرار میکردم ازش

حالا این نیلوفر چطور میتونه پذیرای محبت و عشق یه آدمی باشه که.

من میتونممیدونم که میتونم عاشقی کنم، عاشق باشم شاید تو ظاهر و تو گفتار نتونم اونطور که میخوام ابرازش کنم اما میدونم تو باطن و رفتار سنگ تموم میذارمبا این همه‌.

آیا اون میتونه منو درک کنه.

شاید براش عجیب باشه که تجربه ی خیلی چیزا و خیلی کارارو ندارمشاید براش عجیب باشه که انقدر مردم گریزو محبت گریز بودم همیشه درحالیکه تشنه ی عشق بودم.شاید براش عجیب باشه که این همه مدت چطور تنها سر میکردم.‌.شاید کتابایی که میخونمدعاهایی که میخونمموسیقی هایی که گوش میدم براش کلی عجیب باشه.:(

نمیدونم

نیلوفر یه جوری حرف میزنی که انگار اون هیچ وقت تنها نبوده! انگار اون کلی تجربه های ناموفق و منحرفانه و اینجور مزخرفات داشته‌‌یه جوری حرف میزنی که انگار اون درکی از خلوت و آرامش و دوست داشتن پاک ندارهانگار اون درک معنوی و علایق خاص خودش رو نداره

نه عزیزم درست نیست دربارش اینطور فکر کنی.

بهتر اینه تا اون روز زیاد فکرو خیال نکنی تا احساسی نشی

بهتر اینه باهم صحبت کنید و ببینید چقدر میتونید همدیگرو بفهمید.‌

تو آینه به خودم نگاه میکنم چشام پر اشک میشه

خیلی احمقم چرا باید انقدر اعتماد به نفسم پایین باشه

چرا فکر میکنم بر تنهایی ساخته شدم

چرا نمیتونم بفهمم ممکنه کسی منو برای خودم بخوادبرای همینی که هستم. خداجانم تو خودت خوب این دختر حساس رو میشناسی

کمکم کن

کمکم کن 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

amozesh ثبت فعالیت های شورای دانش آموزی نمونه دولتی میرداماد شهرکرد رهبران مدیریت - آموزشهای آنلاین کسب و کار،مدیریت و موفقیت منجی امم (عج) Mark Andrew انتخاب اردبیل ~Secret_Boy~